nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 16.08.2007 12:32

Niski wzrost

Jestem niski. Chciałbym wiedzieć, czy można jakoś przyspieszyć wzrost. No i jeszcze, jak z takim niskim wzrostem podrywać dziewczyny? 13-latek

Wzrost to sprawa zapisana w naszych genach. Jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, dobrze się odżywiasz, śpisz odpowiednio dużo, masz odpowiednią ilość ruchu, to już nic nie można pomóc.
Wielu chłopaków rośnie skokiem około 15, 16 roku życia. Niektórzy jeszcze później. Dopiero przed samą maturą chlopcy w większości są wyżsi od swoich rówieśniczek.
Wiele może Ci podpowiedzieć sprawa rodzinna. Trzeba spojrzeć na rodziców i dziadków- jakiego są wzrostu. Jeśli mają wzrost wysoki lub średni, to trzeba się dowiedzieć od mężczyzn, kiedy wyrośli.
Gdybyś w ciągu roku nic nie urósł, to należy iść do lekarza.
Leciutko możesz sobie pomóc dbając o dobry tryb życia. To nie gwarantuje wzrostu, tylko daje pewnośc, że zły tryb życia nie powoduje zahamowania wzrostu. Czyli sen, białko w pożywieniu / czyli mięso, sery, mleko,owoce, warzywa/ i aktywność fizyczna.

Każdy chłopak instynktowanie wie, jak zwróćić uwagę dziewczyn. Miłe słowa, czarujący uśmiech, komplementy, otwieranie dzrwi i przepuszczanie, sympatyczne odzywki i humor- to są cechy, ktore działają na dziewczyny.
Pamiętam ucznia, który miał tyle wdzięku, tak podkreślał, że lubi dziewczyny, był kulturalny i
dziewczynom wcale nie przeszkadzał jego niski wzrost.
Pamiętam innego bardzo niskiego chłopaka. On chyba wiedział, że będzie niski, bo niscy są jego rodzice, babbcia i dziadek. Ten chłopak pozbył sie kompleksów bardzo dbając o kondycję fizyczna. Rewelacyjnie grał w piłkę. Nawet w kosza, był w reprezentacji szkoły, gdyż był niesamowicie zwinny i
szybki. Przez sport był wysoko ceniony przez kolegów i koleżanki.
Dziewczyny cenią chłopaków o mocnych charakterach, a nad tym możesz pracować.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..