nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 07.08.2007 11:17

Nadmiar min i gestów

Jestem niefotogeniczna, a do tego wciąż robię głupie miny i niepotrzebne gesty. Już mi zwracają na to uwagę, a ja nad tym nie panuję, nawet nie czuję, że gestykuluję, że strzelam miny. Co robić, jak się uśmiechać na zdjęciach? Żywiołowa

Przy zdjęciach musiałabyś o nich nie myśleć. Staraj sie być naturalna. Tu nie ma co ćwiczyć przed lustrem, tylko należy być sobą, nie przejmować się tym, jak się wypadnie. Bardzo dużo osób niezbyt dobrze wypada na zdjęciach. Tylko zawodowy fotograf potrafi wydobyć piękno z każdej osoby.

Z Twojego opisu można wnioskować, że jesteś osobą lekko albo i nie lekko nadpobudliwą. Przydałoby się mieć dużo zajęć ruchowych, by wyładować z siebie energię. Może taniec, jakiś sport, a teraz sama ćwicz, sprzątaj, biegaj. Idąc na spotkanie rękach staraj się coś trzymać- może torebkę, może jakiś breloczek, maskotkę, by ręce były zajęte.
Myślę, że jest w Tobie wielka radość życia, wielki entuzjazm, który jest dla innych niepojęty i stąd te uwagi. Przyjaciele powinni Cię lubić taką, jaka jesteś. Jedni są nadpobudliwi, inni flegmatyczni, każdy inny. Jeśli chcesz się troszkę zmienić, to staraj się powoli ćwiczyć, nie martwić się, lubić siebie, śmiać się z tej cechy.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..