nasze media MGN 05/2024
dodane 27.02.2007 14:15

Wyrzucić emocje

W klasie mam lepsze układy niż w podstawówce, ale i tak dzieli nas jakiś mur. Moi rówieśnicy bywają czasem opryskliwi, chociaż się staram być miła. Teraz uczę sie grać na gitarze i myslę, że znajdę najlepszy sposób na wyżycie się... Gimnazjalistka

Nie dziw się, ze w klasie rówieśnicy bywają różni, przecież wszyscy dojrzewacie. Każdemu zdarzają lepsze lub gorsze dni. Okaż więc zrozumienie, którego tak potrzebujesz dla siebie. Nie każdy ma rodzeństwo, na którym może się wyżyć, niektórzy w domu muszą być idealni, więc odreagowują w szkole!
Gitara jest świetnym pomysłem. Myślę, że grając, będziesz mogła wyrzucić z siebie emocje. Połaczysz piękne, przyjemne i pożyteczne. Muzyka jest najlepszym lekarstwem. Pamiętasz biblijego króla Saula, który miewał ataki szału? Nic nie pomagało. Tylko muzyka młodego Dawida, mistrza harfy, przynosiła znerwicowanemu królowi ulgę. Jeśli się przyłożysz do ćwiczenia, to wkrótce cała złość pójdzie w struny. A umiejętność gry podniesienie Twoją pozycję w klasie czy kiedyś w grupie studenckiej.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..