nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 07.12.2006 13:43

Ile jest innych?

Jestem inna niż koleżanki. Nie maluję się, ubieram skromnie, ale modnie. Chodzę do kościoła, należę do oazy. Nie mam chłopaka. Tak się wyróżniam, że już myślę, czy nie powinnam się zmienić! Inna

Jesteś świetna i absolutnie się nie zmieniaj!!!! Takich jak Ty jest więcej! Masz pecha, bo Twoje koleżanki ukryły się pod maską szalonych nastolatek. Boją się być sobą. Przejęły jeden wzór wyglądu, zachowania, przecież to nudne!!!
Pilnuj mocno nauki, byś mogła potem iść do dobrego liceum, gdzie poznasz podobne do siebie dziewczyny. Zresztą do tego czasu część Twoich koleżanek też zmądrzeje!
Natomiast w klasie rozejrzyj się. Aż mi się wierzyć nie chce, że tylko Ty chodzisz do kościoła, nie szalejesz za chłopakami. Może powinnaś coś zmienić, ale nie żeby być do nich podobną. Tylko bądź radosna, koleżeńska, uśmiechnięta i odważna. Nigdy pochmurna i obrażona na świat. Albo
zazdrosna! Niech patrzą na Ciebie i podziwiają, że potrafisz się uczyć, być wesoła, mieć zainteresowania itd. Może to Twoje zadanie ewangelizacyjne?
Zastanów się nad tym, a ja czekam na przemyslenia innych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..