nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 21.09.2006 12:40

Chłopak na żądanie!

Chcę mieć chłopaka! Nie chcę czekać! Co robić? Kińka

Każdy chce być kochany i mieć kogoś bliskiego. Dotychczas wystarczała rodzina, a teraz pojawia się marzenie utworzenia własnej rodzinki, co wymaga najpierw znalezienia kogoś bardzo bliskiego i odpowiedzialnego! Tysiące dziewczyn ma takie samo pragnienie. Niestety, to nie wystarcza!
Nie napisałaś nawet, ile masz lat! Chłopaka nie da się zdobyć na siłę.
Staraj się gdzieś zapisać, gdzie spotkasz wielu chłopaków. Np niekiedy SKSy w szkole są miejscem, gdzie młodzi się poznają. Bądź sobą, ale w miarę wesoła, zadbana, koleżeńska, serdeczna.
Może zmień fryzurę, by otoczenie zaskoczyć. Koledzy są niekiedy tak do Was przyzwyczajeni, że nie dostrzegają w Was przyszłych dziewczyn tylko koleżanki. Czy przyglądasz się kolegom z klasy? Może któryś o Tobie marzy, lecz jest nieśmiały? Staraj się stworzyć "paczkę" rówieśników i spotykajcie się po szkole, wracajcie razem do domu. Zawsze coś tam będzie "iskrzyło"
Nie chciej tego chłopaka na siłę. To za poważna sprawa, by zadowolić sie byle kim. Podejmuj wszelkie próby, ale też z pokorą przyjmij porażki i szukaj dalej. W ten sposób pomożesz przeznaczeniu. Módl się o chłopaka, to jest przecież życiowa sprawa. Zastanów się tylko, czy Ty tego chłopaka nie wyobrażasz sobie za bardzo idealnie. Dziewczyny marzą o czułym, dobrym, opiekunczym chłopaku, który je zawsze wysłucha. A czy jesteś gotowa słuchać o jego pasjach, cieszyć się jego sukcesami i pogodzić się z tym, że nie rozumie dziewczęcych problemów.
Więc marząc, szukając, poznając wielu chłopaków, sama się rozwijaj. Sport, komputery, samochody to tematy, którymi możesz nawiązać pierwsze rozmowy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

  • 2
    Mikotka
    ostatnia aktywność: 03.04.2020
    łączna liczba komentarzy: 44
  • 3
    Nacixxx
    ostatnia aktywność: 28.01.2020
    łączna liczba komentarzy: 7
  • 4
    kociaczek
  • 5
    aniela_b

Najwyżej docenione