nasze media MGN 07/2024
dodane 30.08.2011 18:05

Dziwne zachowanie

Poznałam przemiłego, chociaż rok młodszego chłopaka. Cudownie się rozmawiało, widziałam, że mu się podobam. Trzymał za rękę, obejmował...Na kolejnym spotkaniu pomiędzy czułościami stwierdził, że nie chce dziewczyny, że wierzy w przyjaźń. Nie rozumiem, o co mu chodzi... 17-latka

Obserwuję bardzo uważnie współczesne obyczaje, dostaję też bardzo dużo listów i coraz bardziej powszechne jest takie zachowanie, jakie zaprezentował ten chłopak. Czyli chce korzystać z czułości, pocałunków, ale nie chce się wiązać. Ta postawa staje się coraz bardziej popularna. W pełni się z Tobą zgadzam, że jeśli przyjaźń, to bez czułości, a jeśli czułości, to już nie jest tylko przyjaźń. Pojawiła się moda, żeby być w pełni wolnym, ale jednocześnie by korzystać z przywilejów, jakie daje chodzenie. Dostałam już
listy od chłopaków, którym dziewczyny coś takiego proponowały.
Wyjaśnijcie sobie pewne sprawy. Uczciwość zobowiązuje, a chłopak coś nie za bardzo uczciwie zaczyna. Może uznał, że trochę starsza dziewczyna nie będzie chciała trwałego związku, tylko poprzytula się i będzie miło.
Ponieważ panuje teraz takie zróżnicowanie zachowań, to albo troszkę poczekaj i na przykład zahamuj go, mówiąc "hej, bez czułości, przecież Ty nie chcesz nowej dziewczyny. Przyjaźń to inne relacje". Powiedz to wesoło, zobaczysz, jak zareaguje.
Myślę, że wiele w tym winy dziewczyn. Bo powinnyście wszystkie bardziej się cenić, nie godzić się na czułości bez uzgodnienia, co łączy. To jest oczywiście moje zdania, decyzja należy do Ciebie.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..