nasze media MGN 07/2024
dodane 20.07.2011 14:47

Niechęć do stałego uczucia

Spodobała mi się dziewczyna, zerkam na nią ona na mnie też. Zaczęliśmy coraz więcej rozmawiać. Pewnego razu powiedziała, że ona nie chce chłopaka na stałe, na poważnie. A ja szukam dziewczyny na stałe, z którą można iść przez życie. Nastolatek

Trzeba się przekonać, czy pasujecie do siebie, czy ona tylko się podoba, czy też macie mniej więcej podobny system wartości. Niestety, współczesna młodzież musi się liczyć z tym, że dziewczyna lub chłopak nie chcą nikogo na stałe. Szukają tylko przygód, przyjemności, nie chcą odpowiedzialności. Coraz częściej dostaję listy na ten temat. W większości to chłopcy korzystają z tej mody, ale widzę, że i dziewczyny już też. W tych deklaracjach jest też lęk przed problemami, cierpieniem itp. Niepotrzebnie. W życiu i tak się od kłopotów nie ucieknie. Lepiej kochać czasami cierpieć, niż żyć tylko na powierzchni życia, nie sięgając w jego głąb, nie zaznawać ani negatywów, ani pozytywów. Umów się więc do kina, rozmawiajcie wesoło, spotkajcie się kilka razy i za którymś razem ustalcie, czego które z Was oczekuje od ukochanej osoby. Jeśli oczekiwania będą bardzo różne spokojnie podziękujesz. Lepiej intensywnie szukać swojej drugiej połowy niż tkwić w smutkach.
Dbaj o swoją kondycję psychiczna, bo jednak dziewczyny wolą i nawet podświadomie szukają chłopaka o silnej osobowości. Mam wrażenie, że osoby deklarujące, że chcą być singlami w głębi duszy i tak marzą o cudownej drugiej połowie.


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..