nasze media MGN 12/2020
dodane 25.06.2011 08:31

Złe wybory

Rozstałam się z pierwszym chłopakiem, ale denerwuje mnie, że ma inną dziewczynę i nie chce ze mną kontaktu. Z kolei mój nowy chłopak denerwuje mnie tym, że najbardziej to kocha swoją mamę, ma wiele wad. Jestem chyba bardzo dziecinna, chociaż już pełnoletnia. Niepewna

Uważaj na wszystko, nie angażuj się za mocno. Uważaj, by to było tylko luźne chodzenie, a nie narzeczeństwo, bo potem można sobie życie zatruć nieodpowiednim mężem. Mam wrażenie, że ani pierwszy, ani drugi chłopak to nie są jeszcze ci właściwi. Chyba powinnaś mieć otwarte oczy i szukać dalej.
Pamiętaj, że pierwszy chłopak już nie jest Twój, on ma swoje życie i musisz się z tym pogodzić. A o drugim napisałaś sporo krytyki. Pewnie ma też jakieś zalety, bo inaczej byś z nim nie była. Jesteś jeszcze bardzo młodzieńcza, ale to dobrze. Oczywiście, pod warunkiem, że powoli będziesz się stawała dojrzałą osobą. Szukaj swojej drugiej połowy, sama dojrzewaj, ciesz się życiem, tylko uważaj, by się na zawsze nie związać z kimś nieodpowiednim.


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione