nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 07.05.2011 21:46

Tylko mnie lubi

Zakochałam się w koledze, który mnie lubi, ale nic więcej. Chyba woli moją koleżankę. Oczywiście, jestem w szkole wesoła, z wszystkimi mam kontakt, wychodzę na spotkania całej grupy, a z nim nawet potrafię żartować. Tak bym chciała, aby on czuł to, co ja. 15-latka

Był taki stary przebój, że do tanga trzeba dwojga. Do uczucia też. Uczucie to też ta iskra, to "chemia" i chłopak może Ciebie bardzo lubić, ale jednocześnie tylko lubić. Wcale nie musiałaby być inna dziewczyna. Po
prostu czasami kogoś ciągnie coś tajemniczego do innej osoby i nad tym nie da się zapanować.
Postępujesz najlepiej jak się tylko da. Czyli wychodzisz, spotykasz się, rozmawiasz, z nim żartujesz. Nic lepszego nie można robić.
Chociaż to nie jest żadne pocieszenie, ale zapewniam Cię, że każdy człowiek zna gorzki smak braku wzajemności i odrzucenia. Jestem już babcią, a do dzisiaj to pamiętam. Ale każdy w końcu trafia na swoją drugą połowę. Kto wie, co się wydarzy. Bo może być tak, że on nagle, jakby ukłuty strzałą, poczuje coś do Ciebie. To są naprawdę bardzo dziwne sprawy. Bardzo dobrze, że normalnie z nim żartujesz, że nie pokazujesz uczuć. Bo chłopcy nie lubią nachalności.
Polecam oddanie tej sprawy Panu Bogu z prośbą, by kierował. O dobrego chłopaka można się modlić. Można o tego jednego prosić, ale też powtarzać "bądź wola Twoja".Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..