nasze media Najnowszy numer MGN 09/2021
dodane 19.03.2011 22:50

Jak ją rozumieć?

Starałem się o dziewczynę, ale mnie odrzucała zdecydowanie, więc pomyślałem, że trudno. No to ona nagle do mnie pisze na gadu, że wpadnie po zadania i była taka miła, radosna, że brak słów. Na drugi dzień w szkole- milcząca i obca. Ale wieczorem wesoło zagaduje na gadu. Jak to rozumieć? Gimnazjalista

Najlepiej jej zadać pytanie, dlaczego raz jest miła, a raz oschła i obca. Zadaj to pytanie nawet na gadu, chociaż lepiej by było podczas bezpośredniej rozmowy poza szkołą.
Ja mam kilka podejrzeń, ale możliwe, że każde jest błędne. Gdy przestałeś się o nią starać, to może ona poczuła, że jej na Tobie zależy. To bardzo częste zjawisko, nikt za to nie odpowiada, po prostu tak się zdarza. Wystarczy poczytać wierszyk Brzechwy "Żuraw i czapla." Może ona do końca nie zdaje sobie sprawy z tego, że tak "podwójnie" się zachowuje. Może kiedyś powiedziała koleżankom, że nigdy z Tobą nie będzie lub coś w tym rodzaju. Dziewczyny bardzo lubią dokładnie wszystko wspólnie analizować. No a teraz, jeśli ją ciągnie do Ciebie, to może się wstydzi koleżanek i udaje, że nic Was nie łączy? Rozumiem, że taka huśtawka emocjonalna jest bardzo trudna. Ale jako młody mężczyzna staraj się zachować zimną krew i nie popadaj w rozpacz. Nie sądzę, by ona to robiła złośliwie. Pewnie też jest zagubiona i nie radzi sobie z problemem. Dlatego nie atakuj jej, tylko proś, by sama spróbowała pojąć, co się dzieje. Wytrzymasz wiele, bo człowiek jest wytrzymały. Pokazuj się jej jako silny psychicznie i taki też bądź.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione