nasze media Najnowszy numer MGN 12/2023
dodane 27.12.2010 19:41

Proszę o wskazówki

Dowiedziałem się, że dziewczyna, na której mi bardzo zależy, w której jestem zakochany, też mnie lubi . Dojeżdżamy wspólnie autobusem, często razem siedzimy. Teraz ja już wiem, ona nie wie, ale proszę mi podpowiedzieć, jak się zachować. Gimnazjalista

Sytuacja jest wprost wymarzona. Może jednak nie jesteś odpowiednio dojrzały, skoro potrzebujesz instrukcji? Siadaj z nią codziennie w autobusie, żartuj, bądź bardzo, bardzo miły. Jeśli nie zabraknie Ci odwagi, to możesz zaprosić ją na zimowy spacer po śniegu. A potem może gdzieś na pizzę albo na coś ciepłego, np czekoladę. Jeśli nie masz pieniędzy, to zaproś ją na spacer. Najlepiej się z kimś rozmawia, gdy się chodzi. Polecam. Temat w czasie drogi zawsze sam się znajdzie, nie trzeba aż tak planować. Nie mów od razu wyznań, może za jakiś czas. I nie mów od razu, że kochasz, bo to wielkie słowa. Najlepiej wyznania stopniować- że lubisz, że się podoba, że chętnie z nią rozmawiasz, przebywasz, że jesteś zauroczony..
Im więcej rozmów, spotkań, śmiechu tym lepiej. Trzeba się naprawdę dobrze poznać, by padły tak ważne słowa.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..