nasze media Mały Gość 06/2024
dodane 25.10.2010 21:51

Zaczepianie

Kolega stał się nieznośny: cały czas mnie obraża, że nikt mnie nie lubi w klasie, tylko wszyscy udają, gdy mówię coś do innego kolegi, przeszkadza, zaczepia na lekcji, rzuca we mnie papierowymi kulkami..Tylko mnie tak zaczepia. Chce mi się płakać.. Bezradna

Chłopcy bardzo często nie radzą sobie z uczuciami. Sami nie wiedzą, co się z nimi dzieje, nie potrafią z
dziewczyną nawiązać normalnych kontaktów, dziewczyna ich interesuje, często zachwyca, ale problem ich przerasta, więc zachowują się beznadziejnie.
Gdy to czytałam, zaraz miałam w pamięci kilku kolegów z lat szkolnych, którzy nawet w wieku 15 lat potrafili się tak głupkowato zachowywać. Ale jako 16- latki już nie. To mija.
On Cię atakuje, bo mu na Tobie zależy, bo ma Cię pewnie ciągle w głowie, bo się w Tobie podkochuje. Bywają tacy męczący chłopcy, na których nic nie działa. Dlatego próbuj nie reagować, wzdychać ze znudzeniem, wzruszać ramionami. Możesz też trochę sobie z niego żartować, udawać, że to wszystko jest dla Ciebie śmieszne. Możesz też spróbować porozmawiać z nim na osobności i poprosić, by szczerze powiedział, o co mu chodzi. Wiem, że Ci ciężko, ale zapewniam Cię, że jemu nie jest lżej. Nie radzi sobie kompletnie z uczuciem do Ciebie.
Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..