nasze media Najnowszy numer MGN 09/2021
dodane 27.09.2010 18:39

Źle lokowane uczucia

Spodobał mi się kolega, o którym wiem sporo złego- pije, pali, kłamie. Ale co ja mam zrobić, koro na jego widok aż mnie coś ściska. Bardzo chciałabym go bliżej poznać, chciałabym, aby zwrócił na mnie uwagę. Gimnazjalistka

Zdarza się, że chłopcy w okresie dorastania chcą wszystkiego spróbować. Kilku z nich już się z tego nie wycofa. Będą całe życie puszczali mnóstwo pieniędzy z dymem, trując siebie i bliskich, będą nieustannie sięgali po alkohol, potem też po narkotyki, będą kłamać. Taki chłopak może fascynować, bo zło skupia na sobie uwagę. Ale jeśli on się z tego nie wycofa, to trzeba swojemu sercu dać mocny zakaz. Bo co innego lekko się zauroczyć, żartować. Prawdziwe chodzenie z takim chłopakiem to początek wielu nieszczęść.
Psycholodzy dawno zbadali, skąd coś takiego. Otóż dziewczynom tacy chłopcy wydają się odważni, dorośli, samodzielni. Dziewczyny nieświadomie szukają silnych psychicznie chłopaków. Dlatego odczuwasz takie drżenie, gdy z nim rozmawiasz. Tymczasem to wielka pomyłka Twojego organizmu. Ci chłopcy są bardzo słabi, wpływowi, no i bardzo tchórzliwi.
Największy błąd dziewczyn polega na tym, że dziewczyny wierzą, iż pod wpływem uczucia chłopak się zmieni. A tak się dzieje niezmierne rzadko. O wiele lepiej byłoby się przyjrzeć normalnym kolegom, którym jest bardzo przykro, że dziewczyny skupiają uwagę tylko na mięśniakach pijących i palących.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione