nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 08.08.2010 22:40

Inicjatywa chłopaka

Spotkałam się już kilka razy z dziewczyną, na której mi bardzo zależy. Nie chcę jej utracić. Czy już powinienem coś wyznać? Traktuję słowa i ją bardzo poważnie, nie chcę się spieszyć z poważnym wyznaniem. Spotkania są z mojej inicjatywy, ale teraz mam wiele wątpliwości i nie wiem, czego ona oczekuje. Licealista

Polecam szczerość i wsłuchiwanie się w siebie. Polecam szczere i niebanalne komplementy. Powiedz jej przy okazji, że jako chłopak masz pewne dylematy, bo nie chcesz niczego powiedzieć za późno ani za szybko. Przekonasz się, co odpowie, nie daj się zbyć ogólnikami. Wiele też zależy od dziewczyny. Jedne bardzo pragną wyznań, najczęściej te, które mają problemy w domu. Inne nie chcą, by te słowa padły za wcześnie.
Dlatego dobrze by było, byś jakoś powiedział, że nie uznajesz dziecinnych wyznań po krótkiej znajomości, że bardzo cenisz wagę słów. Im dłużej będziecie się spotykać, tym bardziej szczere powinny być rozmowy.
Każda dziewczyna jest inna, dlatego nie wiem, czego ona oczekuje. Przyglądaj się jej uważnie, bo wiele mówią gesty, spojrzenia, uśmiechy, ton głosu. Sam też obserwuj i analizuj jej mowę ciała. Ciesz się, że się spotykacie i nie martw się o przyszłość.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione