nasze media Najnowszy numer MGN 06/2022
dodane 21.07.2010 21:44

Uczciwy chłopak

To on zwrócił na mnie uwagę, wpatrywał się we mnie, zagadywał, proponował spotkania, żartował. Zakochałam się na całego, przeżyłam najpiękniejsze tygodnie życia. Gdy wyznałam mu wielkie uczucie spoważniał i przyznał, że on chce tylko zabawy, żartów, że nie jest gotowy na poważne chodzenie. Załamana 15-latka

Jesteś w pełni dojrzała, gotowa do wierności, uczciwości, do spotkań i delikatnej czułości. Ale on nie ma takich potrzeb. On nie chce brać odpowiedzialności za inną osobę, dlatego szuka dziewczyn, które chciałyby się zabawić, pożartować, ale nie chodzić na poważnie. Jeśli go któraś nawet zmusi, to i tak się wnet rozstaną, bo jest za młody na chodzenie.
Dla chłopaka to bardzo zawstydzające, gdy dziewczyna wyznaje mu uczucie. Ale Cię nie wyśmiał, spokojnie wyjaśnił swoje zachowanie. Chłopak jest uczciwy. Bo on tak czuje. Jeśli Ci na nim bardzo zależy, to czekaj.
Za kilka lat on Cię może pokochać. Życie pisze bardzo dziwne scenariusze. Radzę, byś się dużo śmiała i nie martwiła się, pamiętała, że Ty też jesteś młodziutka i wiele przeżyć przed Tobą. Ciesz się, że przeżyłaś piękne chwile, że już wiesz, jak to jest być zakochaną.


Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione