nasze media Najnowszy numer MGN 02/2022
dodane 29.04.2010 16:44

Dziwne zachowanie

Podoba mi się jeden z kolegów, zależy mi na nim. Ja też nie jestem mu obojętna, wiem o tym od innych. Niestety, jego zachowanie jest dziecinne, bo się na mój widok wygłupia, pajacuje, zaczepia. Jak mu pokazać, że i ja go lubię, że mogłoby być inaczej... 13-latka

Nawet przy tłumie osób dwoje zauroczonych potrafi sobie przekazać wiele informacji bez słów. Spoglądaj na niego uważnie, poważnie, a jednocześnie z radością. Nigdy nie wyznawaj mu niczego. Wyznanie wszystko by mogło zepsuć. To zadanie dla chłopaka,. Twoja rola to jakoś mu pokazać przez gesty, uśmiechy i spojrzenia, że go lubisz. Możesz się też od niego wesoło odzywać. Zapytać, dlaczego tak się wygłupia, kto tak źle na niego działa. Rozmowy najlepiej żartobliwe.
Nie pospieszaj niczego, bo każdy wiek ma swoje sposoby okazywania uczuć, a chłopak nie dorósł jeszcze do powagi, bo chłopcy nieco później dojrzewają. Pokazuje Ci, że Cię lubi w sposób, który potrafi. Wiem,że chciałabyś mieć chłopaka, spotykać się z nim, ale ten kolega nie jest na coś takiego gotowy.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione