nasze media MGN 07/2024
dodane 11.03.2010 18:44

Zauroczona w wyśmiewanym koledze

Spodobał mi się kolega, który jest często wyśmiewany, dokuczają mu, taka klasowa ofiara. Chcę mu to pokazać, może powiedzieć, ale nie wiem, jak. Nastolatka

Jest taka zasada, że dziewczyna nie mówi, że chłopak się jej podoba. To raczej się tylko pokazuje. Dlatego ostrożnie, ale na wesoło kombinuj tak, by jakoś wspólnie rozmawiać podczas przerw, by żartować, opowiadać o różnych sprawach. Popieraj go, podawaj takie tematy, gdzie on może się wykazać, pokazuj, że go podziwiasz. Chłopak, który już się męczy, bo jest klasową ofiarą, bardzo będzie się bał ośmieszenia. A w Waszym wieku zawsze śmieszą wszelkie zauroczenia. To naturalna reakcja. I on się może bardzo obawiać tego, że go wyśmieją. Dlatego uważaj, byś mu nie zaszkodziła, a sobie przy okazji. Dlatego najpierw przez różne drobne zachowania pokaż, że go bardzo lubisz. W szkole bardzo trudno o rozmowę we dwoje, dlatego najlepiej spotkać się przed lekcjami lub po lekcjach. Tak wychodź ze szkoły, byście na siebie wpadli. Albo tak krąż w drodze do szkoły, by razem z nim wejść.
W tych sprawach najważniejsze jest wolne tempo. Bo co nagle to po diable. Od najdawniejszych lat dziewczyny jakoś sobie z tym radzą, że tak pokazują sympatię, tak się kręcą wokół chłopaka, że czasami pojawia się wzajemność.
Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..