nasze media Najnowszy numer MGN 02/2023
dodane 18.02.2010 10:22

Definitywne rozstanie

To nie był odpowiedni chłopak. Zerwałam z nim już rok temu, ale ciągle wracam do niego myślami, martwię się o niego, kontroluję jego wpisy na naszej klasie, przyglądam się jego zdjęciom. Żaden powrót nie ma sensu, bo za dużo miał wad, tylko jak zapomnieć? 19-latka

Wiadomo, że nie da się łatwo zapomnieć. Ty zresztą nie pozwalasz sobie na to, bo bez przerwy żyjesz jego życiem, kontrolujesz go, analizujesz każdy wpis i zdjęcie. Ważniejsze, jak to sobie ustawisz we wspomnieniach. To ma być już zamknięty problem. Było, minęło, przecież zanim pozna się tego człowieka, który jest dla nas przeznaczony, muszą być różne pomyłki, nieodpowiednie znajomości, które trzeba zakończyć.
Powinnaś poszerzać krąg znajomych, dużo wychodzić z domu, być bardzo zajęta. Nie interesuj się tym, co on robi, czym się zajmuje, jakie ma wpisy. Rozdział z nim w roli głównej jest już od dawna zamknięty. Niestety, dziewczyny mają głupią skłonność, by jątrzyć rany, rozdrapywać, interesować się, martwic się. To jest oszukiwanie samej siebie, roztkliwianie się nad własną pozorną dobrocią, że już nie jesteśmy razem, ale ja wszystko wiem, co on robi, z kim teraz jest, jakie zdjęcia daje na naszą klasę. Ponad rok temu podjęłaś pewną słuszną decyzję, więc bądź konsekwentna i przestań się nim interesować. Drążenie tego problemu nikomu nie służy, a przede wszystkim nie służy Tobie.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..