nasze media Najnowszy numer MGN 02/2022
dodane 25.01.2010 21:40

Wielki żal

Były rozmowy, SMS-y, studniówka, inne zabawy. Ale parą nie zdążyliśmy być, bo wróciła do dawnej miłości. To już moja druga porażka. Już nie będę szukał żadnej, bo czułem dokładnie, że to jest ta jedyna na całe życie. Nie chcę znowu cierpieć... Maturzysta

Najpierw szybko wyrzuć z siebie złe emocje, żal i smutek...najlepiej mocny wysiłek fizyczny. Dawniej faceci w takiej sytuacji rąbali drzewo, latem dobry jest rower, a teraz wykorzystaj cokolwiek.
To nie są żarty, to pomaga także w sferze psychiki.
2. Jeśli Ci na niej naprawdę zależy, jeśli uważasz, że tylko ona i żadna inna, to bądź cierpliwy.Ty nie pokazuj, jak cierpisz, nie błagaj o powrót. Powiedz lub napisz, że szanujesz jej decyzje, ale czekasz, aż kiedyś napisze z prośbą o kontakt. Powiedz lub napisz, że nie traktowałeś jej jak przystanku w oczekiwaniu na inną dziewczynę. Dlatego postanawiasz czekać i zawsze możecie wrócic do dawnych relacji.
4. No właśnie- dawne relacje. Byliście ze sobą tak blisko- nieustanne SMSy, urodziny, studniówka. A czy rozmawialiście o Was, o tym, co Was łączy? Bo nie byliście parą? A jeśli nie byliście, to dlaczego?
5. Ja w takich przypadkach proponuję
chłopakom jedno- dorastajcie. Pilnuj nauki, pilnuj swojego rozwoju, swoich zainteresowań, marzeń, ich realizacji. Bo tylko jako chłopak spełniający swoje marzenia będziesz mógł za jakiś czas stanąć do konkurencji. A po krótkim zachwycie dziewczyna szuka kogoś pewnego i stabilnego. Jako rozpaczający desperat nic nie osiągniesz. Ale jako pewny siebie i zadowolony z życia chłopak wiele.
6. Każdą porażkę da się przeżyć. Takie sprawy tylko nas wzmacniają. Energię włóż w pracę nad sobą i nie bój się ani nie bój. Nie bój się kolejnego przeżycia, kolejnego cierpienia. To też należy do życia. Inaczej jak będziesz żył? Sam, byle nikt Cię nie zranił?


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione