nasze media Najnowszy numer MGN 10/2022
dodane 30.12.2009 20:32

Doigrałem się

Coś nas do siebie ciągnęło, ale ja ją odrzucałem. Wymyślałem różne bzdury, zniechęcałem do siebie, ale co jakiś czas dawałem nadzieję, by potem udawać głupiego. Teraz ona ma chłopaka, a ja czuję, że tak bardzo mi na niej zależy. Zawaliłem wszystko. Mądry po szkodzie

Przede wszystkim powinieneś wziąć się wreszcie w garść i nie histeryzować. Przez długi czas prowadziłeś
jakąś dziwną grę, w której sam się pogubiłeś. W zasadzie to powinieneś jej tylko napisać przeprosiny- krótko i po męsku. Bez ględzenia i usprawiedliwiania. Bo mam nadzieję, że Ty sam nie wiedziałeś, dlaczego tak dziwnie się zachowujesz, dlaczego tak ją zwodzisz. Krótkie "przepraszam i prośba, by Cię nie traktowała jak wroga.
Gdy to załatwisz, to zacznij porządkować swoje życie. Przede wszystkim naucz się żyć w prawdzie i nie uciekaj przed problemami. Wyciągnij z tej sprawy wnioski dla siebie: nie traktuj dziewczyn w ten sposób, bądź szczery, uwierz też w siebie. Musisz poczuć swoją wartość. Wtedy przestaniesz kręcić, zaczniesz prosto i szczerze rozmawiać z dziewczynami. Szanuj siebie i innych. Dobrych dziewczyn nie brakuje, tego jestem pewna. Buduj swoją osobowość, pracuj nad charakterem, nie roczulaj się nieustannie nad sobą.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione