nasze media Najnowszy numer MGN 01/2021
dodane 07.11.2009 20:50

Marzenia małej i nieśmiałej

Jestem cicha, niska, nieśmiała. Od dawna podoba mi się kolega, świetny siatkarz, który podoba się wielu dziewczynom. Wiem, że nie mam szans. A tak bym chciała z nim na dyskotece zatańczyć. Lecz jakie ja mam szanse w porównaniu do przebojowych dziewczyn. Mała

Najwięcej informacji przekazuje się mową ciała, czyli bez słów. Dlatego jak tylko możesz przyglądaj mu się, uśmiechaj się do niego, pokazuj, że w różnych dziedzinach go podziwiasz. Swoje uczucia trochę ukryj, staraj się z nim rozmawiać jak koleżanka z kolegą. Nie wiem, w jakiej jesteście szkole, ile macie lat. Bo najpierw chłopcy lubią przebojowe i energiczne dziewczyny Lecz potem dostrzegają te ciche, bo oni lubią górować. Chłopak lubi być podziwiany, więc mów, że mu zazdrościsz, że tak dobrze gra w siatkę, pytaj o zasady, o coś, by on się pewnie czuł w odpowiedziach.
Dziewczyny niskiego wzrostu cieszą się potem większym powodzeniem, bo wzbudzają w chłopkach instynkt opiekuńczy. Jeśli jesteście na początku gimnazjum, to on może wybrać te bardziej przebojowe, ale nie na długo. Przed dyskoteką możesz jako koleżanka zapytać, czy on przyjdzie. A gdyby zapytał, czy Ty się wybierasz, to powiedz, że sama nie wiesz, bo chcesz tańczyć, żartuj, że przyjdziesz, jeśli on z Tobą chociaż kilka razy zatańczy. Ale mów to żartobliwie, by on nie był do końca pewny, czy to szczere czy żarty.
Jeśli chodzicie razem do klasy, to masz nieraz możność wyrazić podziw, gdy coś mu się uda, zapytać go coś, a jednocześnie sama zaproponować jakąś pomoc, gdyby on czegoś potrzebował. Musisz wierzyć w siebie, że jesteś jedyna w swoim rodzaju, musisz mieć świadomość swoich zalet. To ważne.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione