nasze media Najnowszy numer MGN 04/2023
dodane 27.10.2009 16:11

Nachalnośc

Zakochałam się niesamowicie w koledze. Czuję, że już dłużej nie wytrzymam, że powiem mu, co do niego czuję. Zakochana

Absolutnie nie pisz mu żadnych wyznań!!! Ile ja już listów dostałam od dziewczyn, które potem nie wiedziały, jak sobie poradzić ze wstydem! Zacznij się do niego uśmiechać, kombinuj, byście się jak najczęściej widzieli. Możesz po kilku dniach powiedzieć, że co to jest, że wciąż na siebie wpadacie. Podaj mu swoje imię. Zobaczysz, jak on na to zareaguje. Może w listopadzie będzie dyskoteka andrzejkowa? Wtedy trzeba
mocno kombinować, by on Cię widział, by poprosił do tańca. A może on chodzi na jakieś dodatkowe zajęcia w szkole i Ty byś też mogła? Gdyby on wszedł do biblioteki, idź zaraz za nim, stań za nim, zapytaj, co pożycza. Tak samo, jeśli macie sklepik, to też stań za nim, może jakieś pytanie wpadnie Ci do głowy. Zakochane osoby zawsze poznają podział godzin wybranego i przychodzą wcześniej, wychodzą później, byle się spotkać w drzwiach.
Nie możesz go kochać, dopóki go nie poznasz. Dlatego ze wszystkich sił się staraj. Dobra okazja będzie na św. Mikołaja. Możesz mu wtedy nawet podarować coś malutkiego, np. lizaka i powiedzieć, że to św. Mikołaj kazał dać. W niektórych szkołach uczniowie dzielą się opłatkiem- też dobra okazja, by podejść. Zresztą, w okresie świątecznym możesz mu wysłać mailem życzenia- na święta, na Nowy Rok. Zobaczysz, czy odpowie i jak zareaguje. Tylko mu nic nie wyznawaj. To jest zadanie dla chłopaka. Oni bardzo nie lubią, gdy dziewczyny odbierają im tę funkcję. To oni chcą zdobywać dziewczynę. Dlatego nie warto być nachalną, bo wszystko się zepsuje.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..