nasze media Najnowszy numer MGN 12/2022
dodane 14.10.2009 13:08

Zazdrość - wielka psuja

Spotykałam się z dobrym chłopakiem. Niestety, zazdrosna koleżanka wszystko zepsuła, nagadała mu bzdur, a on jej uwierzył, bo znają się od lat. On nie chce ze mną rozmawiać, zerwał wszelki kontakt. Załamana

Zazdrość należy do grzechów głównych. Może wszystko zepsuć i wciąż to robi. Nawet dobre małżeństwa może rozbić, a co dopiero kiełkujące uczucie. Jeśli Ci zależy, to próbuj jakoś się z chłopakiem dogadać. Wyjaśnij szczerze nieporozumienie. Nie chodź ze smutną miną, nie załamuj się. Przecież nie zrobiłaś nic złego. Chłopak okazał się dziecinny i wpływowy, to źle o nim świadczy, że tak łatwo uwierzył koleżance. Jeszcze mało wie o życiu, skoro dał sobą tak łatwo pokierować. Niech mu będzie żal, że już nie jest z Tobą. Uśmiechaj się do niego, próbuj wrócić do koleżeństwa, jeśli tak Ci zależy.
Całą sprawę oddaj w modlitwie Panu Bogu. O dobrego chłopaka naprawdę warto się modlić. Jeśli mocno czujesz, że chcesz z nim być, to próbuj sprawę wyjaśnić. Jeśli się nie uda, to trudno, widocznie inna jest wola Boża. Uważaj na zazdrosne koleżanki. Nie tylko na tę jedną. Koleżanki potrafią rozwalić prawie każdy związek. Zapytaj o to mamę, babcię, ciocie. Chyba każdy spotkał się z tym niemiłym problemem.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione