nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 06.10.2009 14:20

Zakochany 12- latek

Zakochałem się w koleżance z klasy. Jednak inne dziewczyny mnie nie lubią. Czuję, że namawiają ją przeciwko mnie. Jak mam jej powiedzieć o moim uczuciu, jeśli one ją do mnie źle nastawiają? 12 latek

Gdy się ma 12 lat, to nie trzeba wyznawać uczucia. Ona już wie, że Ty ją tak lubisz, że się zakochałeś. Próbuj na różne sposoby pokazać jej swoją sympatię. Uśmiechaj się do niej w taki specjalny sposób, mów pięknie "cześc", przepuszczaj w drzwiach, gdy tylko to możliwe, to wpatruj się w nią. Specjaliści mówią, że o wiele więcej informacji przekazujemy bez słów. No to bez słów pokazuj, jak jest dla Ciebie ważna. Jednocześnie staraj sie w różnych dziedzinach dobrze wypaśc, by zrobić na niej wrażenie. No i szukaj okazji, by ona była bez koleżanek. Wtedy próbuj z nią trochę rozmawiac, ale nie trzeba nic wyznawać. Bo ona mogłaby to powiedzieć dziewczynom, dokuczałyby Tobie.
Strasi chłopcy bardzo długo zwlekają z wyznaniem uczuć. Tylko młodsi tak się spieszą. Zachowaj się więc jak starszy nastolatek. A może uda Ci się nawiązać z nią kontakt na gadu? Tylko niech to będzie koleżeński kontakt, ona da Wam dużo radości.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione