nasze media MGN 07/2024
dodane 29.09.2009 15:17

Lęk po zerwaniu

Chodziłam z chłopakiem o rok starszym i było cudownie. Ale po jakimś czasie jemu się to znudziło, powiedział, że najwyżej zostanie ze mną z litości. Przemyślałam wszystko i uczucie ze mnie uleciało. Wtedy on zaczął mnie prześladować, straszyć, nawet uderzył. Boję się go, a mieszkam tylko z babcią. 16-latka

Uczucie przyszło do Was za wcześnie. Chłopak zareagował normalnie. Bo 17 letni chłopak rzadko kiedy potrafi wytrzymać chodzenie na poważnie. Mało par potrafi przetrwać zbyt długie chodzenie. Na ogół wszystkie się rozpadają. Bo związek dwojga ludzi musi się wciąż rozwijaś, do czegoś dążyć. A wy w pewnym momencie stanęliście przed ścianą, przez którą nie moglibyście przejśc.
Dobrze, że się rozstaliście.
Chłopak zachował się makabrycznie. Okazał się kompletnie niedojrzałym. Gdy on Ci mówił przykre rzeczy, to uważał,że wszystko w porządku. Ale gdy Ty zaczęłaś się odsuwać, to mu się nie spodobało. Koleżanka ma rację -Chłopak, który raz uderzy, zrobi to znowu. Dlatego lepiej trzymac się od
niego z daleka.
Straszenie jest niedopuszczalne. Najlepiej zgłosić to do szkolego pedagoga. Od tego są pedagodzy, by
takie sprawy załatwiac. A jeśli się wstydzisz, to spokojnie powiedz, że pójdziesz do pedagoga, jeśli będzie Cię straszył. Może masz jakąs ostrą i wyagadaną koleżankę, która mu napyskuje. Może brat którejś koleżanki powie mu, by dał Ci spokój? Uwaga- gdyby jeszcze raz ośmielił się Ciebie uderzyć, to trzeba szybko biec do lekarza, by dał zaświadczenie.
Podejrzewam, że on Ciebie straszy, bo nie radzi sobie z sytuacją, bo wszystko go przerosło. Zachowuje
się jak rozpieszczony jedynak. Skoro coś toczy się nie po jego myśli, to podnosi wrzask i straszy. To jest dziecinne działanie.
Dziewczyny z rodzin po ciężkich przejściach są bardzo spragnione czułości i miłości. Rzucają się na każdego, kto okaże im dobroć. Teraz już o tym wiesz i bądź ostrożniejsza.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..