nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 21.07.2009 11:41

Oczekiwanie

Od lat chodzę na treningi i coraz bardziej czuję coś do starszego o 5 lat chłopaka. Niestety, on absolutnie nie zwraca na mnie uwagi. Próbowałam różnych sposobów i nic. Nawet powiedział to komuś. Jest mi tak przykro, że myślałam nawet o rezygnacji z treningów, ale żal tych lat.. 15- latka zauroczona bez wzajemności

Podoba mi się, że ten dojrzały już chłopak nie zwraca na Ciebie uwagi. To dobrze o nim świadczy. Jeśli mocno czujesz, że to uczucie w Tobie tkwi, że nie chcesz go wyrzucić, to słuchaj samej siebie. Bo
czasami organizm podpowiada nam różne słuszne decyzje. Nie rozumiemy, dlaczego tak sie dzieje, ale z tym sie nie da walczyć.
Z doświadczenia powiem tak:
1. Może jest już w Tobie ogromna potrzeba kochania. Wybrałaś świetnego mężczyznę, ale on jest niedostępny dla Ciebie. Lecz to nie musi być przeszkodą. Poeta powiedział "wystarczy, że Ty kogoś kochasz" Może to jest odpowiedź- że Ty kochasz, a to nie znaczy, że ma być od razu wzajemność....na to będzie czas albo nie. Nirech wystarczy fakt Twojego zauroczenia, już wiesz, na czym to polega.
2.Może coś Ci podpowiada, że to będzie kiedyś miłość Twojego życia? Znam takie historie, że jedno z dwojga wcześniej miało przeczucie, że stworzy parę z kimś, kto w danej chwili tego nie chce.
3. Bardzo dobre jest oddanie spraw uczuć Panu Bogu. Proś, by kierował, by pomógł podejmować słuszne decyzje.
4. Czasami takie młodzieńcze uczucie jest potrzebne, by nastolatek nie zwracał uwagi na innych, by nie wplątał się w złe i niszczące relacje.
Staraj się jeśli nie wykpić, to z lekkim poczuciem humoru podchodzić może nie do tego uczucia, ale wogóle do siebie. Autoironia to przejaw sporej inteligencji, tej najwyższej, więc trenuj ją. A trochę nadziei możesz mieć. 5 lat różnicy to nie będzie dużo, gdy będziesz miała 18, 19 lat...
Jednocześnie pamiętaj, że takie młodzieńcze i silne uczucia nagle się kończą, pojawia się ktoś inny i uczucie znowu wybucha.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..