nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 23.06.2009 12:53

SMS-owe wyznania

Od dawna podoba mi się pewna dziewczyna z sąsiedztwa. Teraz pójdziemy do jednego liceum. Mam jej numer komórki i nie wiem, czy wysłać jej SMS-a z wyznaniem? Narazie nie mam odwagi nawet "cześć" jej powiedzieć. 16-latek

W pierwszym odruchu chciałam Ci napisać, abyś nie wysyłał SMS-a, bo dawniej zwracano mocną uwagę na takie sprawy w kulturze i obyczajach. Ale teraz jest inaczej. Wiem że wśród młodziezy jest popularne takie zawieranie znajomości. Decyzja należy do Ciebie.
Jeśli masz 16 lat, to jednak warto by się przemóc, tak wychodzić, by ją spotykać częściej i uśmiechnąć się oraz powiedzieć "cześć". Od tego cześć zacznij, to ważne.
Potem spróbuj zatrzymać się i powiedzieć, że we wrześniu spotkacie się w jednej szkole. Jeśli to jest dla Ciebie za trudne, to napisz to ewentualnie w SMS-ie. Tylko absolutnie nie pisz żadnych wyznań. Bo to jest dziecinne. Jesli ktoś się podoba, chcemy go poznać, to trzeba się przemóc i zacząć z tą osobę rozmawiać.
Dlatego polecam, byś teraz w czasie wakacji zaczął mówić cześć, byś się przedstawił może jako kolega z nowej szkoły, byś próbował zatrzymywać się i rozmawiac. Ale może się okazać, że dziewczyna podoba Ci się, a podczas rozmów nie poczujecie tej "iskry". Podobanie to trochę za mało. Trzeba się
najpierw nagadać, przebywać razem, by później móc się przekonać, że do tego podobania dochodzi uczucie.
Gdy już będziesz jej mówił "cześć", to mozesz wysyłać SMS-y z życzeniami miłego dnia, słońca, radości, humoru, może nawet z propozycją pójścia na lody lub na rower itd. Nigdy SMSami żadnych wyznań. Wyznania zostawia się na koniec i zawsze w bezpośredneij rozmowie.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione