nasze media MGN 07/2024
dodane 12.05.2009 16:26

Wybranka z klasowej elity

Spodobała mi się koleżanka z klasy. Ona jest z elity, gdzie wszyscy są pewni siebie wygadani, z zamożnych rodzin. Ja dojeżdżam, nie należę do ich grupy. Ale ona, prześliczna, jest delikatna i wrażliwa. Zupełnie nie wiem, na co ją poderwać? Zauroczony

Nie podrywa się na coś. Tak zwraca na siebie uwagę klasowy podrywacz. Ale jego zachowanie to tylko poza, zabawa, nie ma w tym żadnego uczucia. Gdy pojawia się uczucie, wtedy człowiek jest zagubiony, niepewny. Dwie osoby mają się pokochać takie, jakie są. Dlatego przyglądaj się uważnie dziewczynie, a gdy Wasze spojrzenia się spotkają, to nie uciekaj wzrokiem, tylko staraj się oczami pokazać, co się z Tobą dzieje. Tak się poruszaj po szkole, po klasie, by w miarę możliwości być blisko niej. To stara metoda. Możesz rano tak się kręcić pod szkołą, by potem razem z nią wchodzić, powiedzieć "cześć", otworzyć drzwi. Po lekcjach też kombinuj, byście razem wychodzili.
Po jakimś czasie próbuj powiedzieć chociaż kilka słów. Możesz kiedyś pochwalić, że świetnie coś zrobiła, napisała, cokolwiek. Jeśli chcesz, by zwróciła na Ciebie uwagą, to bądź sobą, bądź odważny, bez kompleksów, że nie należysz do klasowej elity. Możesz zaimponować nauką, wiedzą, zainteresowaniami, jakąś pasją, umiejętnością. Dziewczyny podświadomie szukają silnych psychicznie chłopaków. Różnych zarozumialców może mieć dosyć. Dlatego bądź sobą.
Może w klasie macie swoje numery gadu. To by się przydało, bo tą drogą mógłbyś czasami o coś pytać, coś miłego powiedzieć. Próbuj- powoli, konsekwentnie, bez żadnych kompleksów, z pewnością siebie. Ale nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..