nasze media Najnowszy numer MGN 12/2023
dodane 28.03.2009 18:57

Jak się zachować?

Spodobała mi się koleżanka z klasy. Ona jest z elity, wszyscy pewni siebie wygadani, z zamożnych rodzin. Ja dojeżdżam, nie należę do ich grupy. Ale ona, prześliczna, jest delikatna, wrażliwa. Zupełnie nie wiem, na co ją poderwać? Zauroczony

Nie podrywa się na coś. Tak zwraca na siebie uwagę klasowy podrywacz. Ale jego podrywy to tylko poza, zajęcie, nie ma w tym żadnego uczucia. Gdy pojawia się uczucie, wtedy człowiek jest zagubiony, niepewny, ale nie podrywa na coś. Bo te dwie osoby mają się pokochac takie, jakie są.
Rady:
Przyglądaj się jej uważnie, a gdy Wasze spojrzenia się spotkają, to nie uciekaj wzrokiem, tylko staraj się oczami pokazać, co się z Tobą dzieje. Tak się poruszaj po szkole, po klasie, by w miarę możliwości być blisko niej. To stara metoda. Możesz rano tak się kręcić pod szkołĄ, by potem razem z nią wchodzić, powiedzieć "cześć", otworzyć drzwi, przepuścić w drzwiach. Po lekcjach też kombinuj, byście razem wychodzili.
Po jakims czasie próbuj powiedzieć chociaż kilka słów. Możesz kiedyś pochwalić, że świetnie coś zrobiła, napisała, cokolwiek... Jeśli chcesz, by zwróciła na Ciebie uwagą, to bądź sobą, bądź odważny, bez kompleksów, że nie jesteś z tej grupy co oni. Możesz zaimponować nauką, wiedzą, zainteresowaniami, jakąś pasją, umiejętnością. Dziewczyny podświadomie szukają silnych psychicznie chłopaków. Różnych zarozumialców, pewnych siebie ona może mieć dosyć. Dlatego bądź sobą.
Może w klasie macie swoje numery gadu. To by sie przydało, bo tą drogą mozna by czasami o coś pytać, można też poprostu coś miłego powiedzieć, że ślicznie dzisiaj wygląda, że tak lubisz jej uśmiech, że w jakimś tam ciężkim dniu jej uśmiech to był jedyny promyk itd.
Ale z takimi miłymi slowami to ostrożnie, bo nie wiadomo, czy uzyskasz wzajemność, bo to może być tylko Twoje zauroczenie. Narazie jednak próbuj- powoli, konsekwetnie, bez żadnych kompleksów, z
pewnością siebie. Ale nie udawaj nikogo kim nie jesteś.
Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..