nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 27.01.2009 13:23

Idealny dojrzały mężczyzna

Do brata przychodzi kolega, lat ok. 27. Jest mądry, opiekuńczy, wspaniały. Niestety, podejrzewam, że nie zwraca na mnie uwagi. A jak tak marzę i kimś dobrym odpowiedzialnym, czułym.... 15-latka

Na kolegę brata sobie spoglądaj, możesz o nim marzyć, możesz się w nim skrycie podkochiwać, bo tak od wieków dzieje się z nastolatkami. Większość dziewczyn w Twoim wieku nie ma chłopaka, a te, które mają, to najczęściej tylko udawanie albo coś krótkotrwałego.
Całe szczęście, że ten chłopak nie zwraca na Ciebie uwagi, bo gdyby zwracał, to byłoby niezbepieczne i niepoważne. Jesteś niepełnoletnia i dorosli mężczyźni dobrze wiedzą, że od niezrównoważonych emocjonalnie i pragnących czułości nastolatek należy się trzymać z daleka.
Na szczęście mężczyźni trzymają się na odległość od 15-latek, najwyżej sobie lekko żartują, ale też jeden drugiego przestrzega przed takimi nawet żartami...
Bycie nastolatką pragnącą miłości, zrozumienia, czułości jest ciężkie. Każda dziewczyna musi przejść przez ten etap. Młodość nie jest wcale łatwa. To chyba najtrudniejszy okres w życiu. Ale masz już rozum i rozumem musisz nad tymi pragnieniami trochę zapanować, a swoją uwagę kierować w nieco innym kierunku- głównie własnego rozwoju.
Możesz sobie na tego kolegę spoglądać z rozmarzeniem, możesz go sobie wybrać jako ideał, którego będziesz kiedyś szukać, ale teraz o jakimkolwiek związku z nim nie myśl. Żaden odpoowiedzialny mężczyzna nie zgodziłby się na nic takiego....Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..