nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 26.12.2008 21:27

Poznać bliżej

W naszej szkole zwróciłem uwagę na pewną dziewczynę. Przez "naszą klasę" zaczęliśmy miło rozmawiać, ale ciężko mi przemóc nieśmiałość. Ona wciąż chodzi z koleżankami. Chciałbym ją poznać w rzeczywistości, zaprosić gdzieś, ale... 16-latek

Napisz jej znowu na naszej klasie, by poruszała się po szkole bez obstawy koleżanek. Np poproś, by w poniedziałek na jednej z przerw była sama np w bibliotece czy w innym spokojnym miejscu.
2. Zapytaj na naszej klasie lub sprawdź na jakiejś tablicy z podziałem godzin, kiedy ona zaczyna i kiedy kończy. Staraj się równo z nią wchodzić do szkoły, a może i wychodzic. Zauroczeni chłopcy potrafią nawet 2 lub 3 godziny czekać po lekcjach na koleżankę.
3. Umówić się możesz przez nasza klasę albo na tym portalu zapytaj o numer gadu i komórki. Wtedy już możesz wysyłać miłe SMSy.
4. Jeśli to wydaje się za szybkie, to staraj sie jakoś inaczej- np. mijać ją w szkole jak najczęściej.
Przypominam, że to chłopak musi kombinować, by spotkać się z dziewczyną. A 16 lat to jest akurat tyle, by zaprosić na spacer, na pizzę lub na colę.
Odwagi i powodzenia, szukaj swojej drogi do poznania dziewczyny. Jeśli nie będziesz potrafił przemóc nieśmiałości, to znak, że jeszcze nie nadszedł Twój czas na zauroczenie. Bo nawet bardzo nieśmiali chłopcy pewnego dnia potrafią się przemóc...


Więcej listów:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..