nasze media MGN 07/2024
dodane 19.12.2008 19:37

Ona ma chłopaka...

Zgodnie z zasadami zacząłem sie do niej uśmiechac, zagadywać na gadu i w szkole, zdobyłem jej numer komórki, zacząłm pisać SMS-y, a tu nagle wiadomość, że kończy rozmowę, bo wrócił jej chłopak. Co mam zrobić? Zauroczony 16-latek

To jest zasadniczy problem, ale sytuacja nie jest beznadziejna. Wystarczyłoby pogadać z wujkami, dziadkami, z kobietami w rodzinie i spokojnie posłuchać rodzinnych historii. Mógłbyś się wtedy wiele dowiedzieć, wiele poznać, nauczyć przez doświadczenie starszych pokoleń. Uczucia ludzkie są zawsze takie same, zmieniają się tylko obyczaje.
Jeśli bardzo, ale to bardzo zależy Ci na tej dziewczynie, to staraj się z nią często rozmawiać, nie bądź nachalny, ale taki dobry kolega, przed którym można się wygadać, z którym można się pośmiać. Kombinuj, by z nią pisać, dalej się uśmiechać, często SMS-ować. Tylko raz jeszcze się zastanów, czy tego chcesz. Pomyśl o tym chłopaku. A może wystarczy poczekać? Może za jakiś czas jej uczucie wobec tego chłopaka osłabnie? Decyzja o tym, co robić, należy do Ciebie.


Więcej listów:
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..