nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 25.11.2008 16:20

Czekanie na wzajemność

Spodobał mi się kolega, ale jestem bardzo nieśmiała. Przeszkadza mi to w życiu, chciałabym to zmienić, uwierzyć w siebie. 17-latka

1. Próbuj przełamywać swoją nieśmiałość odzywając się do tych chłopaków, na kórych Ci nie zależy. To będzie jakby wstęp do rozmów z tym najwazniejszym chłopakiem.
2. Jeśli masz 17 lat, to tym bardziej staraj się być blisko tego chłopaka- spokojnie możesz na niego "wpadać" przy wejściu i wyjściu ze szkoły, spoglądać na niego na lekcji, iść na jakieś zajęcia, gdzie on jest , wykorzystać różne szkolne imprezy.
3. O swoim problemie możesz powiedzieć przyjaciółce. Pamiętam, że my w takich wypadkach starałyśmy się zorganizować jakąś klasową lub domową imprezę, na która zapraszało się grupę osób, by ta para miała możliwość rozmowy. Poza klasą łatwiej zacząć kontakt. Współcześnie to chyba bardziej
wyjście na jakąś impreze, do kina, gdziekolwiek, gdzie będzie około6-10 osób i wtedy może nadarzyć się okazja do rozmowy.
4. Staraj się coś zmienić w swoim wyglądzie, bo wtedy będziesz się sama lepiej i pewniej czuła, zwrócisz na siebie uwagę innych. Uwierz w swoje zalety, pokochaj sama siebie, a wtedy i inni Ciebie polubią, on też zwróci może uwagę.


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione