nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 20.11.2008 21:56

Nieuczciwe kombinacje

Bardzo podoba mi się kolega, lecz on zwrócił uwagę na inną. Koleżanka, aby mi pomóc, podszyła się pod tą dziewczynę, by dowiedzieć się. czy mam szansę. On zrozumiał intrygę i się wściekł. Nawet na mnie nie spojrzy. Czy mam szansę? Nieszczęśliwa

Co złego się stało, to już tak zostanie, trudno, nie cofniemy czasu. Każdy człowiek popełnia błędy, ale ważne, by wyciągać z tego wnioski!
1. Nie opowiadaj szczegółowo dziewczynom o swoich uczuciach. Najlepiej wogóle nie opowiadać. Nie ma dziewczęcej solidarności, jedna drugiej potrafi wiele zawalić.
2. Nigdy nie stosujcie nieczystych kombinacji. A dziewczyny tak lubią. Za to chłopcy tego nie cierpią.
3. Jeśli chłopak się podoba, to trzeba się do niego uśmiechać, zagadywać trochę, rozmawiać, podziwiać, chwalić, wciąż być w pobliżu, organizować jakąś grupkę. Ale nie mówi się od razu o uczuciu, nie kłamie się.
4. Zostaw tę sprawę. Czas leczy rany. Nie narzucaj mu się, po jakimś czasie jego żal minie. Tu nie chodziło o to, czy to kartka czy rozmowa, ale o to, że ktoś się wtrącał w jego sprawy i robił to nieuczciwie. Tylko prawda i szczerość popłaca.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione