nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 18.11.2008 15:26

Tęsknota

Spotykałam się z cudownym chłopakiem. Prowadziliśmy tyle rozmów. Kochałam go i zwierzyłam się przyjaciółce. Wygadała wszystkim, zaczęły się kpiny, on był wściekły, pokłóciliśmy się, a mi tak zależy, by tamto wróciło, by chociaż chciał ze mną rozmawiać. Tęsknię! Odrzucona

W sprawach uczuć nie istnieje dziewczęca solidarność. Dlatego najpierw nauka na przyszłość- o uczuciach nie należy nikomu opowiadać!!!
Trudno teraz ocenić, czy tęsknisz za tym, co było, czy też tęsknisz osobowo za nim. Jeśli czujesz, że tak bardzo zależy Ci właśnie na nim, to próbuj wrócić do dawnej sytuacji. Czyli nie kłótnie, tylko szukanie porozumienia, znowu długie rozmowy. Wykorzystaj sytuację, że macie być przyjaciółmi i twórz dużo przyjacielksich kontaktów....
Nie trzeba płakać z tego powodu, bo już się to stało. Teraz trzeba starać się odbudować dobre
relacje. Np poruszaj tematy, które on lubi, na które się chętnie wypowiada. Chwal go z różnych powodów. Pokazuj, że już Ci nie zależy, że to tylko kolega.
Każdemu człowiekowi jest ktoś przeznaczony. Problem w tym, czy te dwie osoby się spotkają. Jeśli tak, to trzeba się starać, by być razem. A gdy się jest razem, to o taką znajomość trzeba bardzo mocno dbać. Wiem, ze Ci ciężko. Ale przecież musi nadejść coś lepszego. Polecam powieść "Sprężyna" Musierowicz....Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione