nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 24.09.2008 18:32

Huśtawka uczuć

Byłam zakochana do szaleństwa, ale nie potrafiłam nawiązać z nim kontaktu. Tylko luźne rozmowy na gadu. Potem dowiedziałam się, że on coś czuje do innej, więc postawiłam szlaban. No i teraz on mnie szuka, zagaduje... 16-latka

Wreszcie to Ty miałaś dość, a on Cię pocieszał. Świetnie. On się martwi o twoje zdrowie, bardzo dobrze. A Ty już nie szukaj go, Ty pisz jak dzisiaj, on niech się stara. Nie rozwiązuj zagadki. Zagadki mają być przez jakiś chociaż czas zagadkami. Nadejdzie pora, to same się rozwiążą. Od wczoraj przełom ,a teraz żadnego płaczu, obojętność w szkole, nie szukaj go na gadu, on niech szuka, on niech pociesza. Faceci to lubią, gdy oni sa górą.
Nie staraj się go zrozumieć, bo on też się nie rozumie. Ty opierasz się tylko na tym, co on powiedział, że jest ta dziewczyna. Nikt nie wie, co będzie, ale kilka dni temu taka rozmowa by Cie zachwyciła, teraz już nie. Niech się stara. Niech będzie zdobywcą, a Ty pogrążoną w smutku księżniczką. Grajcie swoją grę, grajcie....Najlepiej poczytać wierszyki Brzechwy, znajdziesz ten o zakochanym żyrawiu i czapli. Nie bierzcie z nich wzoru.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione