nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 04.08.2008 08:45

Sympatyczne rozmowy

Rozmawiam na gadu z koleżanką, na której bardzo mi zależy. Rozmowy są miłe, wesołe, czasami długie. Ale gdy chcę sie z nią umówić, to nie może, chociaż wiem, ze wcale nie jest zajęta. Co to może znaczyć? Zauroczony

Moim zdaniem dziewczyna traktuje Cię jak miłego kolegę, z którym się dobrze rozmawia, ale nie ma ochoty na żadne bliższe kontakty. Teraz wiele osób wyżywa się towarzysko przez rozmowy wirtualne, ale one nie są do końca prawdziwe. Wszystko robisz dobrze, zachowujesz się w porządku. Po prostu, z jej strony brakuje tej tak potrzebnej "iskry". Dlatego rozmawiaj z nią, jeśli masz ochotę, ale i Ty nie traktuj tej sytuacji poważnie. Raczej rozglądaj się, czy nie będziesz miał ochoty na serdeczne rozmowy i spotkania z inną koleżanką.
Dorastanie jest ciężkie, brak wzajemności to bardzo przykra sytuacja. Tu nie ma niczyjej winy, to są emocje, uczucia, czyli nie odpowiadamy za to i nie potrafimy wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje.
Głowa do góry, nie angażuj się, traktuj te rozmowy tak lekko jak ona, a raczej skup się na poszerzaniu kręgu koleżanek. Czekaj, aż któraś zrobi na Tobie wrażenie i aż oboje będziecie mieli ochotę na spotkania. A może tamtej dziewczynie coś się odmieni, gdyż w młodym wieku te iskry są zmienne i krótkotrwałe.


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione