nasze media Mały Gość 06/2024
dodane 10.06.2008 16:45

Podejść i pogadać

Odprowadziłem dziewczynę do domu. Ale ma mnie chyba za czubka, bo brakowało mi tematów do rozmowy, co jest dla mnie wykańczające! Nie jestem tak wygadany jak moi hałaśliwi koledzy. Tak bym chciał podejść i pogadać. Zauroczony Licealista

Nie bój się ciszy, wcale nie martw się nieśmiałością. W świecie, gdzie króluje chamstwo, osoby nieśmiałe i delikatne są bardzo cenne. Jeśli to jest wartościowa dziewczyna, to z pewnością nie uważa Cię za czubka. Najwyżej sama się martwi ciszą. W czasie następnej takiej sytuacji można to dowcipnie skomentować, że tego nie lubisz, że tak Ci zależy na rozmowie z nią, że tracisz język i tematy rozmów uciekają.
Ty pewnie chcesz świetnie wypaść i dlatego wysilasz sie niepotrzebnie. Bo musisz uwierzyć w siebie, że jesteś świetnym i wartościowym chłopakiem, a wszystko, co chcesz opowiedzieć, jest ważne.

Podaję tematy, które łatwo ciągnąć i rozluźnić się przy nich:
1. Wspólne wspomnienia z dzieciństwa- np lęki, ulubione dobranocki, zabawy na podwórku, sytuacje z przedszkola
2. Wasze ulubione zespoły, aktorzy, programy, seriale. Uwaga, jeśli macie różny gust to nic złego. Może Wam się podobać coś innego.
3. Sytuacje szkolne, nauczyciele, znajomi- to zawsze jest temat
4. Plany na przyszłość- gdzie chcecie się uczyć, studiować, pracować
5. Rozmowy o Waszej miejscowości, co by warto zmienić
6. Ulubione potrawy i te, których nie cierpicie!!!

By dziewczyna zrozumiała, że Ci na niej zależy, trzeba jej mówić komplementy, że ładnie wygląda, że w czymś jest świetna, że w danym dniu ma świetną fryzurę, strój...Gdy zbliżacie sie razem do drziw, otwórz je i przepuść ją, wtedy mięknie każda dziewczyna. Spoglądaj na nią czesto i nie uciekaj wzrokiem. Uśmiechaj się i mów, że cieszysz się, że ją widzisz. Zdobądź jej numer komórki, wysyłaj SMS-y, sygnałki. Nie spiesz się z wyznaniami. Poznaj ją najpierw dobrze, byś był pewny, że pasujcie do siebie. Nie trzeba zaczynać od wyznań, tylko od poznawania się, kolezeństwa, przyjaźni.
Zaproś ją na spacer. Przygotuj różne pytania i pokaż, że ciekawią Cię jej odpowiedzi. Wykorzystaj podane przeze mnie tematy, przekonasz się, o czym najłatwiej się rozmawia.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..