nasze media MGN 07/2024
dodane 31.05.2008 15:43

Co to może znaczyć/

Pójdę do gimnazjum i koleżanka przedstawiła mi przyszłego kolegę, który mieszka w pobliżu. Okazało sie, że mnie zna. Była miła rozmowa, potem wyjście do teatru całą grupą, on niezwykle kulturalny. Czy to może coś oznaczać? Prawie gimnazjalistka

Wszystko wskazuje na to, że mu na Tobie zależy. Jego uczuć nie znam, więc nie mogę wiarygodnie się wypowiedzieć.
Natomiast opisane przez Ciebie sytuacje wygladają tak ślicznie, że powinnaś się tylko cieszyć i nie ma się czym martwić. Niejedna dziewczyna chciałaby być na Twoim miejscu. Teraz tylko nie śpiesz sie z niczym. Widać, ze to energiczny chłopak. Jesteś bardzo młoda, można to nazwać jeszcze przyjaźnią, dziecięcym zauroczeniem. Ale wiem, że te iskry bywaja bardzo mocne. Ich minus polega na tym, że są krótkotrwałe.
Dlatego zachowaj spokój, duże poczucie humoru, nie składaj żadnych wielkich obietnic, a czas pokaże, co z tego wyniknie. Jeśli będziecie razem na kolonii, to pewnie bliżej się poznacie i przekonacie, czy się naprawdę tak bardzo lubicie.
Z Twojego listu wynika, że to on pierwszy zwrócił na Ciebie uwagę. Skoro i Ty go polubiłaś, to tylko sie ciesz, bo taka przyjaźń i elementami zauroczenia daje wiele radości.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..