nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 17.04.2008 16:06

Siła uczucia

Zakochałem się. Niestety, ona chodzi z kolegą. Dlatego nie wiem, co robić, bo cenie sobie koleżeństwo, ale siła uczucia jest też wielka. Co robić? Jak zwrócić na siebie jej uwagę? 14-latek

Najpierw mocno się zastanów, czy chcesz wejść między tę parę. Gdybyś był starszy, to bardzo bym odradzała. Odbijanie dziewczyny , odbijanie bliskiemu często koledze jest pasudne i zło się potem odwróci przeciwko osobie rozbijającej parę.
Ale w Waszym wieku obiekty uczuć szybko się zmieniają. Czasami ktoś ze sobą chodzi, ale to tylko poza, naśladowanie rówieśników i nie ma w tym uczucia.

Jeśli wiec rozbijanie tej pary nie będzie według Ciebie świństwem, to zacznij sie tej dziewczynie uważnie przyglądać, by Twój wzrok przykuł jej uwagę. Uśmiechaj sie najpiękniej jak potrafisz. Bądź w miarę możliwości w pobliżu, by wciąż Cię widziała. Gdy czegoś będzie potrzebowała, wyskocz z
pomocą- np chusteczki, klej, nożyczki i inne sprawy.
Jeśli zdobędziesz numer jej komórki, to wysyłaj sygnałki, a najpierw
życzenia miłego dnia. Gdy ona w szkole przeżyje coś przykrego- pociesz ją, napisz coś wspierajacego. Jak najczęściej mów komplemmenty, że ładnie wygląda. Staraj sie z nią wchodzić do klasy, być w ciagu dnia blisko niej, przepuszczaj w drzwiach, wyskocz z pomocą, gdy nie będzie czegoś miała, gdy będzie potrzebowała jakiś materiałów. Jeśli jesteś w czymś dobry, to oferuj pomoc w lekcjach.

Dziewczyny na ogół lubią chłopaków energicznych, wesołych, w miarę odważnych. Jeśli Ci zależy, to staraj się. Nie zaczynaj nigdy od wyznań, tylko pokaż, że ją lubisz, że Ci sie podoba, że Ci zależy. Kolejność najlepsza to - koleżeństwo, przyjaźń, chodzenie.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione