nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 04.02.2008 17:06

Zdradziecka koleżanka

Pocieszałam kolegę i nagle sama się zakochałam, zresztą, ze wzajemnością. Nastąpił piękny czas, spotkania, listy, rozmowy. Wtedy koleżanka wkroczyła do akcji, zaczęła się do niego przytulać, udawać, że coś czuje, on się odsunął ode mnie... Zawiedziona

Cała afera wiąże sie z koleżanką. To jest taki typ dziewczyn, one mają taki organizm, że nie potrafią spokojnie patrzeć, jak jakaś para zaczyna coś pięknego. Muszą w to wejść i zakręcić chłopakowi w głowie.
Nie martw się, bo nic nie jest przesądzone. Znam wiele takich przypadków i po jakimś czasie chłopak jednak widzi prawdę i widzi, że taka jak ona tylko się nim bawiła. Bo ona i tak go nie chce. Ona tylko chce każdego, który patrzy na inną dziewczynę.
Jesteście młodzi. Szuakcie się w tłumie ludzi, każdy chce znaleźć swoją druga połówkę. To jest jedno z najtrudniejszych życiowych zadań. Wielki błąd dziewczyn polega na tym, że chcą bardzo szybko tę połówkę znaleźć, a potem chcą wielkich wyznań.
Chłopcy są w tych sprawach ostrożniejsi.
Dlatego nie wymuszaj nigdy na chłopaku wyznań. To podstawa i potem jest o wiele mniej problemów.
Jesli on jest Ci pisany, to i tak będziecie kiedyś razem. Ale może Pan Bóg przeznaczył Ci innego i kapitalnego chłopaka, ktorego dopiero poznasz?
Pilnuj swojego rozwoju, dbaj o siebie, bądź radosna, niech on widzi, jaka świetna z Ciebie dziewczyna...
Życie uczuciowe to najbardziej skomplikowana dziedzina życia. Wszystko się może zdarzyć!


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..