nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 15.01.2008 11:22

Podstępny sprawdzian uczuć

Podoba mi się kolega ze szkoły. Uśmiecha się, ale nic nie robi, by ze mną pogadać. / .../ Miał w opisie coś o zakochaniu, więc podpięłam się pod internetową wróżkę i próbowałam wyciągnąć od niego informacje, lecz nie dał się wkręcić... Niecierpliwa

Według mnie źle zrobiłaś. No, ale to się już stało, więc nie trzeba o tym myśleć. Chłopcy nie cierpią takich podchodów i spisków. Natomiast muszę Ci powiedzieć, że on mi bardzo zaimponował tym, że nic nie wygadał. To znaczy, że jest mądry, inteligentny i wie, czego chce.

Tylko malutkie dzieci krzyczą ze złości, gdy ich pragnienie nie jest natychmiast zaspokojone. Im jest się starszym, tym wiecej cierpliwości. Ja rozumiem, że Cię roznosi z ciekawości. Ale powstrzymaj się, nie wyskocz z jakąś inną bzdurą.

Uważaj, bo jeśli jemu zależy na Tobie a zorientuje się, że prowadzisz takie podchody, to zrazi się do Ciebie, uzna, że jesteś jeszcze głupiutka.

Każdy dojrzały człowiek ma kilka spraw niezałatwionych. Bo nie zawsze wszystko da się szybko załatwić. Już wkrótce będziesz wiedziała, czy to chodzi o Ciebie, czy o inną osobę. Niech chłopak będzie chłopakiem i niech to on dziewczynie powie, że jest wybranką jego serca, jego marzeniem.....Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..