nasze media Najnowszy numer MGN 04/2023
dodane 04.10.2007 13:01

Nagły zwrot akcji

Na początku wakacji zaczęłam chodzić z chłopakiem. Gdy zaczął się rok szkolny, zniknął i zamilkł. Chodzi do szkoły z moją koleżanką i bardzo jej unika. Co jest przyczyną? Nie mogę cieszyć się życiem ani znaleźć chłopaka. Smutna

Z Twojego listu wynika, że on z Tobą spotykał się tylko na czas wakacji. Byłaś jego wakacyjną dziewczyną. Miło spędzaliście czas, nie nudziliście się, ale gdy nadszedł rok szkolny, on zrezygnował ze
spotkań. Zachował się po tchórzowsku. Powinien coś powiedzieć, a on zniknął, zamilkł. Tak nie robi prawdziwy mężczyzna, to zachowanie dzieciaka.

W zasadzie powinnaś zaraz wysłać do niego SMS-a i napisać:"czekam na wyjaśnienia" albo "co jest przyczyną Twojego milczenia?"
Możesz do niego nie pisać, tylko właściwie odczytać jego milczenie- on chce Ci w ten sposób pokazać, że to były tylko wakacyjne spotkania, nic poważnego.

Nie wiem, czy on nie miał nawet jakiejś ważnej dla niego koleżanki, a z Tobą spotykał się dlatego, by się nie nudzić. Gdy skończyły sie wakacje, zrobiło mu się wstyd, nie ma odwagi przyznać się, że to nie było żadne uczucie. Ale tego nie wiemy, to tylko podejrzenia.

To niedobrze, że uważasz, że zaraz trzeba mieć kolejnego chłopaka. Jeśli tak podchodzisz do
życia, to znaczy, że Tobie jest obojętnie, kto będzie z Toba, byle ktoś był. To jest takie udawanie uczucia. Z takim podejściem do życia nie tworzy się dobrej pary z nikim, bo każdy myśli tylko o sobie, każdy chce miło spędzić czas.

Nie zajmuj się podróbkami prawdziwych uczuć. Wiesz, że podrobione kosmetyki czy ubrania tylko przez chwilę wydają się wartościowe, że nie dorównują oryginałom. Ja bym radziła powoli dochodzić do siebie, zająć się jakimiś zainteresowaniami, poznawać wielu chłopaków, trzymać ich na odległość i czekać na prawdziwe uczucie, a nie na podróbkę.
Nie martw się już dłużej, on na to nie zasłużył

Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..