nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 29.08.2007 22:38

Być zauważoną

Idę do I klasy gimnazjum. Do III klasy chodzi tam chłopak, na którym bardzo mi zależy. Jak zwrócić na siebie uwagę? On mnie może pamięta z podstawówki. 13-latka

Postudiujesz podział godzin i dowiesz się, kiedy i jakie on ma lekcje. Postarasz się być jakoś w pobliżu, by Cię widział. Dowiedz się, podpatrz, czy on chodzi na jakieś dodatkowe zajęcia. Jeśli macie szatnię, to bądź w pobliżu, gdy on kończy lub zaczyna lekcje. Jeśli macie sklepik, to staraj się być w okolicy, gdy on tam idzie.
Staraj się być świetną uczennicą, zapisz się go chórku lub staraj się wystapić na akademii, wtedy on powinien zwrócić na Ciebie uwagę. Dowiedz się, czy to chłopak lubiący sport, naukę, czy jest wesoły, czy raczej poważny.
Jeśli zauważysz, że on idzie do biblioteki, idź też. Jesli on działa w samorządzie, to Ty też. Może na jakiejś dyskotece będzie białe tango i poprosisz go do tańca.
Może po jakimś czasie wpadniesz niby na niego i powiesz wesoło "cześć, wciąż na ciebie wpadam, nie wiem, dlaczego. Mam na imię.."
Tych spraw nie załatwia się szybko, szczególnie, jeśli on jest poważnym chłopakiem. Tacy nie lubią być zaczepiani. A jeśli jest atrakcyjnym wesołkiem, to starsze koleżanki pewnie na niego "polują".
Spoglądać na niego, uśmiechać się, zapytać o coś, np na początku o jakiegoś nauczyciela, czy o klasę. Wtedy przekonasz się, czy on jest wart tego, by o nim myśleć.
Te akcje mogą trwać cały rok, bo większość poważnych gimnajalistów jest ostrożna. Szaleńcy szybko zaczynają ze sobą chodzić i jeszcze szybciej zrywają, zmieniają obiekty uczuć. Dlatego najpierw obserwuj go i przekonaj się, jaki to chłopak.
Jemu teraz się wydaje, że jest bardzo dorosły, a Ty zbyt młoda, ale to tylko przez krótki czas będą spoglądać na pierwszaków z góry.
Myśl sama, kombinuj zależnie od sytuacji i nie narzucaj się, bo mało kto to lubi i rzadko szanuje się takie dziewczyny.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..