nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 21.08.2007 12:14

Nie wytrzymam!

Już nie wytrzymam bez chłopaka! Trzech mi się podoba, żaden nie proponuje niczego. Gdy widzę jakąś parę, chce mi się płakać! Nie jestem już mała! Co powinnam robić? 12-latka

Jesteś bardzo rozkapryszoną dziewczyną. Zachowujesz się nie jak dwunastolatka, ale dwulatka!
Dostaję śliczne listy od dziewczyn np 17 letnich, które właśnie pierwszy raz zakochały się piękną i czystą miłością.
Jeśli tylu chłopaków Ci się podoba, to dobrze. Wcale nie trzeba zaraz chodzić z każdym, kto Ci się spodoba. Chodzenie 12 latków to zabawa.
Kusisz los, by Ci pokazał, na czym polegają prawdziwe i poważne życiowe kłopoty. Czasami w jednej sekundzie ludzie tracą życie, dom, rodzinę. A Ty twierdzisz, że nie wytrzymasz bez chłopaka. Jest mnóstwo dziewczyn i kobiet samotnych, które świetnie żyją, są energiczne, spełnione.
Pamiętaj, że Twoi rówieśnicy wcale nie chcą mieć dziewczyny. Jeśli wyczują, że jesteś taka zaborcza, to będą Cię unikać. Chyba, że któryś będzie chciał tylko przekonać sie, na czym zabawa w chodzenie polega. Potem szybko się wycofa, bo dla chłopaków poważne i prawdziwe chodzenie jest w tym wieku raczej nudne. Dla nich jest rower, piłka, komputer, koledzy.

Zapewniam Cię, że wytrzymasz. No chyba, że przyłożysz któremuś z chłopaków broń do głowy i zażądasz chodzenia.
To normalne, że marzy się o miłości. Ale na tym etapie to ma być marzenie, nieśmiałe wzdychanie, wstydliwość, spojrzenia, uśmiechy - a nie taki krzyk jak Twój.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..