nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 07.08.2007 10:23

Tęsknota za chłopakiem!

Już bardzo chcę mieć chłopaka! Tęsknię za nim, chociaż go nie znam. Nie wiem, co mogę zrobić w tej sytuacji? Niecierpliwa 12- latka

Na naszej stronie internetowej są na dole artykuliki z cyklu "Pod prąd" Magdy Korzekwy. Jeden z nich porusza w bardzo piękny sposób właśnie problem tej ogromnej tęsknoty za uczuciem.
Zachowujesz sie jak rozkapryszona dziewczynka. Dawniej potrafiłaś pewnie na rodzicach wymusić kupno różnych zabawek, zawsze miałaś modne gadżety, ubrania, a teraz przyszło kolejne pragnienie, a Ty nie rozumiesz, że tego się nie kupuje, nie załatwia, bo to coś najbardziej niepojętego. Nikt do dzisiaj nie rozumie, dlaczego te a nie inne dwie osoby coś nagle do siebie czują.
Nie mogę Ci pomóc, by Twoje marzenie zostało spełnione. Z pewnością nie można być egoistą, który myśli tylko o osboe. A Ty chcesz tego chłopaka jak rzecz, jak zabawkę, z którą życie będzie ciekawsze, będzie się kimś liczącym sie w towarzystwie.

Staraj sie przebywać wśród rówieśników, nie bądź nachalna, bo chłopcy będą Cię unikać. Większość Twoich kolegów jeszcze nie ma ochoty na poważne spotkania z dziewczynami. Musisz jakoś poskromić to marzenie, bo ono bywa wyczuwalne. Staraj sie być normalną, radosną koleżanką.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..