nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 02.08.2007 10:21

Czas na młodszą siostrę

Podkochiwałem się w dziewczynie, ale mi przeszło na jej młodszą, 17-letnią siostrę. Spotkaliśmy się, żartowaliśmy i nagle głupio powiedziałem, że teraz ona jest w mym sercu. Milczeliśmy. Czy wysłać jej SMS-a? Co napisać? Zmartwiony

Oczywiście, że wyślij jej SMS-a i to nie jednego. Najpierw napisz, że przepraszasz za szok, ale byłeś szczery, powiedziałeś, co czułeś. Możesz napisać, że taki z Ciebie chłopak, że co w sercu, to na języku.

Potem napisz, że przepraszasz za tempo wyznań i że dobrze rozumiesz, jeśli ona jest do Ciebie zrażona. Ale proś, by Cię nie odrzuciła, byście mogli przynajmnniej zachować koleżeńskie układy.

Nie można swobodnie "przeskakiwać" z siostry na siostrę. One muszą omówić to między sobą. Jeśli starsza siostra jest samotna i np zależało jej na Toobie, to możesz mieć problemy. Bo siostra siostrze raczej może nie chcieć wchodzić w drogę, może czekać na jej "pozwolenie".

Że ona milczy, to zrozumiałe, ale Ty pisz, przepraszaj, potem czekaj, ale - jeśli Ci zależy- to nie ustępuj.
Nie znam Cię, ale mam nadzieję, że działasz uczciwie, że rzeczywiście bardzo polubiłeś tę dziewczynę. Niestety, widzę wielu młodych, którzy bardzo lekko przechodzą od jednej osoby do drugiej, czasami trwa to jeden dzień. To znak, że nie ma w tym wszystkim uczucia, tylko egoizm, poszukiwanie przyjemności dla siebie.
Jeśli byłeś związany ze starszą siostrą, to pamiętaj, że ona teraz młodszej opowie np, w czym byłeś nie w porządku.

Pisz, ale już jej tak nie pospieszaj, nie milcz, zapraszaj, bądź wesoły, mów, że poczekasz, aż ona sobie ułoży wszystko w głowie, a na razie bądźcie przyjaciółmi. Chyba, że Ty tego nie chcesz albo myślisz tylko o sobie.


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..