nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 02.08.2007 10:08

Nie chcę być singlem!

Starsza o 3 lata przyjaciółka ma chłopaka i gdy razem idziemy, oni zajmują się sobą, ja tylko bawię się telefonem. Druga koleżanka też ma powodzenie. Dostałam zaproszenie na imprezę, ale nie wiem, czy iść! Nie chcę być singlem! Samotna 13-latka

Uważam, że to towarzystwo jest dla Ciebie zbyt dojrzałe. Nie jest dobrze wciąż przebywać między starszymi od siebie, bo wtedy ucieka Ci coś, co jest charakterystyczne dla Twojego wieku. Ty powinnaś jeszcze przebywać w grupie, gdzie nie ma samych par. Owszem, ktoś kogoś lubi bardziej, ktoś o kimś marzy, ale to jeszcze nie są pary. Tymczasem chodzisz ze starszymi, a 3 lata w tym wieku to bardzo, bardzo dużo.
Nie myśl tylko o tym, że tak źle być samej. Ty jeszcze nie jesteś żadnym singlem. Ta nazwa dotyczy osób około 30 roku życia! To nie jest określenie dla nastolatek.
Czy w okolicy nie ma sympatycznych rówieśniczek i rówieśników? Czy nie możesz zwołać kilka osób, by razem gdzieś pójść, żartowac, śmiać się? Co za sens siedzieć w grupie, gdzie nie ma z kim pogadać, nudzić się i czytać stare SMS-y? A jeśli do tego będziesz miała zdołowaną, znudzoną minę, to absolutnie nikt nie zatrzyma się przy Tobie dłużej. Bo każdy chce przebywać z osobą radosną, pełną energii.
Zapytaj kiedyś przyjaciółek, jak wyglądało ich życie 3 lata temu.
Uważaj, bo jedyne Twoje marzenie dotyczy chłopaka. Trzeba mieć jakieś zainteresowania, coś ciekawego robić, czymś się zajmować, a wtedy nie wiadomo kiedy- uczucie się pojawi.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..