nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021
dodane 19.07.2007 17:05

Serce na pielgrzymce

Wybieram się na pielgrzymkę, gdzie będzie też 6 lat starszy chłopak, w którym się kocham. Nie chcę mu o tym mówić, by mnie nie wyśmiał. Jego młodszy brat poprosił mnie o chodzenie. Może się zgodzić, by być bliżej starszego?

1. Absolutnie nie możesz zgodzić się na chodzenie z bratem! To byłoby przede wszystkim nieuczciwe wobec tego brata! Ty mu się podobasz, on zdobył sie na odwagę, zapytał. Dlatego nie możesz być wobec niego nieuczciwa i traktować go jak rzecz! Powiedz mu, że chcętnie zostaniesz jego dobrą koleżanką, ale o chodzeniu nie ma mowy, bo u Ciebie nic nie "iskrzy". Mocno proponuj koleżeństwo, wtedy osiągniesz cel, ale w sposób uczciwy!
2. Na pielgrzymce staraj się być w braćmi w kontaktcie, szczególnie ze starszym. Bądź w miarę możliwości sobą. Nie ma sensu udawać kogoś, kim się nie jest. Natomiast staraj się nie pokazywac uczuć. Narazie możesz być dla niego małolatą i on może nie chcieć żadnych kontaktów. Udawaj, że jesteś zwykłą koleżanke, niech on wyjdzie z jakąś inicjatywą, jeśli będzie chciał.
3. A może poznanie dobrego chłopaka będzie jedną z intencji Twojego wędrowania. Przecież dobry chłopak to jedna z bardzo ważnych spraw życiowych.
4. W miarę możliwości staraj się nie palnąć żadnego głupstwa. Nie opowiadaj zbyt dużo koleżankom, bo znajdzie się zaraz jakaś, która w tym namiesza i będą kłopoty. Wciąż dostaję listy na ten temat.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione