nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021
dodane 05.07.2007 13:12

Przekonać do siebie

Bardzo lubię pewną dziewczynę. Była na mnie obrażona z powodu głupich plotek. Zablokowała mnie na gadu. Koledzy ją przekonali, odblokowała. Teraz nie mam pojęcia, jak z nią rozmawiac, by znowu czegoś nie zepsuć, nie urazić. Zauroczony

Ty nie możesz się jej bać. Dziewczyny lubią chłopaków zdecydowanych. To jest nawet zakodowane w ich podświadomości. Często dziewczyny same nie rozumieją, dlaczego chamscy chłopcy robią na nich wrażenie. Tymczasem to nie chodzi o chamstwo, ale jakieś zdecydowanie, pewność siebie, odwagę. Przemyśl to sobie, bo nie ma sensu bać się dziewczyny, która robi wrażenie. Ciągłą obawą, nieśmiałością nie załatwisz niczego.
Niektóre dziewczyny mają z domu obraz wciąż obrażającej sie mamy. Takie dziewczyny myślą, że to normalny sposób zachowania wobec chłopaków.
By zdobyć serce dziewczyny polecam poczucie humoru, udawaną nawet lekką pewność siebie, a jednocześnie postawę rycerską, dżentelmeńską. Czyli koniecznie przepuszczać w drzwiach, pytać, czy nie zimno, czy podać kurtkę, koniecznie mówić komplementy, że ma ładne wlosy, że ślicznie
wygląda itp.
Ja wiem, że to jest bardzo trudne, ale to dobra droga do zrobienie wrażenia na dziewczynach, Czyli: wesołość, pytanie, czy wyjdzie, czy ma dzisiaj czas, pytać o jej sprawy- kiedy wyjeżdża, gdzie, z kim.
Naucz się jej pytać, słuchać, sam też opowiadaj. Jeśli podejrzewasz plotki, to od razu wyjaśniaj sprawę. Nie posługuj się zbyt mocno kolegami.
Chociaż to jest trudne, musisz sam nauczyć się załatwiać swoje sprawy. Jeśli będziesz posyłał do niej kolegów, to znaczy, że jesteś jeszcze bardzo dziecinny.
Wiem, że to niełatwe. Ale wiele dziewczyn opowiadało, że dopiero gdy zobaczyły, jak chłopak bronił swojego zdania, jak sie zdenerwował, ostro dyskutował- to robił wrażenie. Nie bój się z nią rozmawiać.
Obrażanie dziewczyn nie jest zbyt groźne. Można je łatwo rozbroić humorem, śmiechem, lekceważeniem obrażania, udawaniem, że się nie obraziły- trzeba poznać sposób na obrażalską.
Główna cecha dziewczyn to wielka zmienność. Różnice w psychice między dziewczynami i chłopakami są bardzo duże. O tym, co dziewczyny lubią możesz rozmawiać z mamą. Nie wiem, czy masz siostrę lub zaprzyjaźnioną kuzynkę- to może być pomocne. W rozmowach z koleżanką nie bądź smiertelnie poważny ani smutny!


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione